Fotoknihy

Fotoknihu si nemusíte skládat sami, koláže vám zpracujeme na přání a pak vyrobíme dárkovou vzpomínkovou fotoknížku. Inspiraci najdete ve fotogalerii.

Nemusí to být celá velká kniha, stačí tři listy (6 stránek) v měkkých deskách (také fotopapír) a ve formátu 15 x 15 nebo 15 x 20 cm.

Dvojstrana (list) je vlastně jedna fotografie 15 x 30 nebo 15 x 40 cm. U FK 15×15 přijde na 25 Kč, u 15×20 na 35 Kč, což vychází dokonce levněji než samostatná fotografie stejného rozměru. U velké fotoknihy 20×30 cm (list 30 x 40 cm) stojí list 60 Kč.

Cena koláže dohodou, odvíjí se od kvality originálů, nutnosti retuší, požadavků na doprovodné texty apod.

Naše fotoknihy vykazují jednu nespornou výhodu, kterou je tzv. layflat, tedy plochá lepená vazba. List (dvoustrana) je po otevření absolutně plochá a obrázek, který přesahuje přes středový přehyb, souvislý. Vzniká totiž z jedné A3 fotografie. Její levá polovina se svou rubovou stranou lepí k pravé polovině předchozího listu atd. Stránky tedy mají tloušťku dvou fotografií, což je víc než jeden křídový papír. Kniha tak působí velmi luxusním dojmem.

Ve fotogalerii vidíte list (dvojstranu) svatební fotoknihy, kde přehyb středu knihy prochází obličejem svatebčana, a celkový dojem to vůbec neruší.

Výhodou fotoknih je také samotná koláž, kde lze původní snímky libovolně zvětšovat, zmenšovat, dělat výřezy detailů, kruhové rámečky, kombinovat obrázky na výšku a na šířku, takže se na stránku poskládá daleko víc obrázků než do klasického alba z fotografií stejného formátu.

Fotogalerie

Inspirace 15 x 15

foto
foto
foto
foto
foto

Vlastnosti fotoknih

foto
foto
foto
foto